Silový trénink bez sparinga?

vše o budování svalové hmoty a síly...

Moderátoři: pascal, keba

T-Pump

Silový trénink bez sparinga?

Příspěvekod T-Pump » 27. úno 2009 18:22

Mohl bych se zeptat, jaký je nejlepší trénink na sílu, když nemám sparinga a mohu cvičit max 4x týdně?

blaster18

Re: Silový trénink bez sparinga?

Příspěvekod blaster18 » 27. úno 2009 18:38

T-Pump píše:Mohl bych se zeptat, jaký je nejlepší trénink na sílu, když nemám sparinga a mohu cvičit max 4x týdně?

Bez sparinga můžeš cvičit cokoliv, taky cvičím sám a v ničem mě to neomezuje. Jestli se bojíš, že na tobě třeba při benchi zůstane činka, tak benchuj v dřepovací kleci s nastavenými bezpečnostními zarážkami. Jinak si vyber jakoukoliv silovku podle toho, kolik už máš odcvičeno...
"Don't ask for a light load - rather ask for a strong back"

Bender

Příspěvekod Bender » 27. úno 2009 19:42

sak prinajhorsom mas v posilke furt dakoho co ti helfne ked treba
Kiss my shiny metal ass!

T-Pump

Příspěvekod T-Pump » 28. úno 2009 14:46

Odcvičeno pár mám cca 3 roky, zpevněnej jsem, klouby by to měly ustát, rameno mám akorát slabý, jinak, myslim že by mi nic nemělo překážet, potřeboval bych hlavně posílit spodní záda a namakat si pořádnou prdel, páč nějak cejtim, že kvůli tomuhle jsou váhy dole. :) jestli mi rozumíte .

Říman

Příspěvekod Říman » 1. bře 2009 12:57

mrtvej tah, mrtvej tah a ještě jednou mrtvej tah. ničim neposílíš spodní záda líp, možná ještě k tomu tak přidat GM. mimochodem já taky trénuju zásadně sám a vůbec mi to nevadí, jenom vyjímečně jdu se sparingem, když potřebuju hecnout, když jdu třeba na rekord. jinak ne
"Když to tam nepasuje,narvi to tam silou. A když to praskne, tak to byl šmejd a stejně to potřebovalo vyměnit." J. Hetfield

Kolči
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kolči » 1. bře 2009 13:41

jediný čím se řiď při výběru tréninku je, aby tam nebyly negativní opakování, jinak to dáš sám. Pokud cítíš, že další opakování nedáš, tak ho prostě nedělej... Nikdy se mi nestalo, že by na mě činka zůstala, buď poznám, že tam ještě jedno, třeba i těžce prostě půjde, a nebo činku položím...

Baloo

Příspěvekod Baloo » 1. bře 2009 13:46

Kolči píše:jediný čím se řiď při výběru tréninku je, aby tam nebyly negativní opakování, jinak to dáš sám. Pokud cítíš, že další opakování nedáš, tak ho prostě nedělej... Nikdy se mi nestalo, že by na mě činka zůstala, buď poznám, že tam ještě jedno, třeba i těžce prostě půjde, a nebo činku položím...

sparing je tam hlavne koli psychike, vyhecuje ta k lepsim vysledkom, ked sa ti nechce donuti ta, proste dobry sparing je na nezaplatenie :)

Kolči
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kolči » 1. bře 2009 13:50

Baloo píše:sparing je tam hlavne koli psychike, vyhecuje ta k lepsim vysledkom, ked sa ti nechce donuti ta, proste dobry sparing je na nezaplatenie :)

jo, jasně, že se sparingem je to lepší, jen říkám, že bez něj to problém taky není :wink:

Baloo

Příspěvekod Baloo » 1. bře 2009 13:54

Kolči píše:
Baloo píše:sparing je tam hlavne koli psychike, vyhecuje ta k lepsim vysledkom, ked sa ti nechce donuti ta, proste dobry sparing je na nezaplatenie :)

jo, jasně, že se sparingem je to lepší, jen říkám, že bez něj to problém taky není :wink:

no sak ja ti neodporujem len ta doplnam :) ...ale rozumieme si :)

wolfik58

Příspěvekod wolfik58 » 3. bře 2009 20:06

nohy jedu bez sparingu, i když na dřep by se mi někdy hodil a na ruce to ocenim vždycky... :wink:

když jedu v sérii 6 opakování, tak si většinou dam tak, že 4 úplně sám a poslední dva mi jenom lehce pomůže přes tu nejhorší část...je to tak ok?
Obrázek

Folis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Folis » 3. bře 2009 20:07

wolfik58 píše:nohy jedu bez sparingu, i když na dřep by se mi někdy hodil a na ruce to ocenim vždycky... :wink:

když jedu v sérii 6 opakování, tak si většinou dam tak, že 4 úplně sám a poslední dva mi jenom lehce pomůže přes tu nejhorší část...je to tak ok?

Není ...

Kolči
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kolči » 3. bře 2009 20:59

wolfik58 píše:nohy jedu bez sparingu, i když na dřep by se mi někdy hodil a na ruce to ocenim vždycky... :wink:

tak si nakládej tolik, co dáš sám ne? Na co by za tebe dvě opakování měl tahat někdo jinej?

Balthazar

Příspěvekod Balthazar » 3. bře 2009 21:04

zavri oci a naloz menej a daj to sam
Stop acting like a douche, keep your mouth shut, train the right way, and win.

Knowledge is power..arm yourself

What lack in genetics, I make up for with determination and discipline.

wolfik58

Příspěvekod wolfik58 » 3. bře 2009 22:32

Kolči píše:

tak si nakládej tolik, co dáš sám ne? Na co by za tebe dvě opakování měl tahat někdo jinej?

no, jde o to, že já si buď můžu naložit těch 70, který sám dam docela f pohodě, takže bych klidně i trošku navýšil, ale můžu navýšit nejméně o 5 kilo, takže na 75...u nás v posilce je nejmenší závaží právě 2,5kg...a při 75-ti potřebuju na konci trošičku pomoct...
Obrázek

Jimi boi
Supporter

Příspěvekod Jimi boi » 3. bře 2009 22:33

To jsou vymluvy a ne duvody :)
Fuckings cool, but Jim is a romantic type

Zpět na “Trénink”