Anabolic Diet

vše co má souvislost se správnou stravou

Moderátoři: pascal, keba

jenniesmoke

Příspěvekod jenniesmoke » 30. črc 2008 12:27

bulo píše:
Inak mozno so mnou nebudes suhlasit, ale ja osobne mam taky pocit, ze ked som plny sacharidov, som samozrejme aj zaliaty vodou a prave som sa citil taky silnejisi, taky napratany plny a tiez som si myslel, ze zaroven aj silnejisi.... Ale jak som v tejto diete sila ide hore a sacharidov prijmem za den 10-20g tak nimi to asi nebude :wink:

Ael já se necítím silnější, já silnější jsem :D
I love deadlift :-)

bulo

Příspěvekod bulo » 30. črc 2008 12:42

jenniesmoke píše:
bulo píše:
Inak mozno so mnou nebudes suhlasit, ale ja osobne mam taky pocit, ze ked som plny sacharidov, som samozrejme aj zaliaty vodou a prave som sa citil taky silnejisi, taky napratany plny a tiez som si myslel, ze zaroven aj silnejisi.... Ale jak som v tejto diete sila ide hore a sacharidov prijmem za den 10-20g tak nimi to asi nebude :wink:

Ael já se necítím silnější, já silnější jsem :D

:D chcel som tym povedat, ze ked som ja plny sacharov tak to na mna posoby skor psychicky ako fizicky, ale samozrejme to moze byt individualne a mozno nie :wink: :wink:

jenniesmoke

Příspěvekod jenniesmoke » 30. črc 2008 13:13

bulo píše: :D chcel som tym povedat, ze ked som ja plny sacharov tak to na mna posoby skor psychicky ako fizicky, ale samozrejme to moze byt individualne a mozno nie :wink: :wink:

Tak individuálnost sje u všeho :wink: ale já jsem nevěřila ani v cukrování, leč se mi to vždy vyplatilo, před soutěží spořádat hodně sacharidů a to i v době nevěřícího Tomáše :D
Když u téhle diety opomenu fakt, že bych nemohla mít své milované ovesné vločky :wink:
Zkoušel jsi si při tomhle typu stravování dát do těla na kole? (Ne jen nějaké kardio, ale prostě pořádně si máknout?)

bulo

Příspěvekod bulo » 30. črc 2008 14:10

jenniesmoke píše:
bulo píše: :D chcel som tym povedat, ze ked som ja plny sacharov tak to na mna posoby skor psychicky ako fizicky, ale samozrejme to moze byt individualne a mozno nie :wink: :wink:

Tak individuálnost sje u všeho :wink: ale já jsem nevěřila ani v cukrování, leč se mi to vždy vyplatilo, před soutěží spořádat hodně sacharidů a to i v době nevěřícího Tomáše :D
Když u téhle diety opomenu fakt, že bych nemohla mít své milované ovesné vločky :wink:
Zkoušel jsi si při tomhle typu stravování dát do těla na kole? (Ne jen nějaké kardio, ale prostě pořádně si máknout?)

Vcera som sa pokusal ubehnut 12 minutovku :) na pocudovanie dnes som natrieskany energiu svalovica s pondelka fuc....
Inak ked som isiel CKD tak valil na stacionarnom biku asi 3-5 krat do tyzdna stale tepovka tak 160-180 no bomba.... Tuk mi vtedy isiel dole ,,svetelnou rychlostou,,

Inak trenink

PO-TRENING
UT-aerobka
ST-TRENING
ST-aerobka
PI-TRENING
SO-AEROBKA
NE-VOLNO

Neviem ci mam davat tu aerobku v den volna resp. UT, ST, SO, alebo hned po treningu?
Je to nieco na sbosob fomina + k tomu dnes naobed nosenie vriec plnych betonu po schodoch. O 14:30 zvazanie dreva z hory, a ak vyda co dufam tak o nejakej 20-20:30 trening :D

jenniesmoke

Příspěvekod jenniesmoke » 30. črc 2008 14:25

bulo píše: Vcera som sa pokusal ubehnut 12 minutovku :)
Inak ked som isiel CKD tak valil na stacionarnom biku asi 3-5 krat do tyzdna stale tepovka tak 160-180 no bomba.... Tuk mi vtedy isiel dole ,,svetelnou rychlostou,,

Inak trenink

PO-TRENING
UT-aerobka
ST-TRENING
ST-aerobka
PI-TRENING
SO-AEROBKA
NE-VOLNO

Neviem ci mam davat tu aerobku v den volna resp. UT, ST, SO, alebo hned po treningu?
Je to nieco na sbosob fomina, dnes naobed nosenie vriec plnych betonu po schodoch. O 14:30 zvazanie dreva z hory, a ak vyda co dufam tak o nejakej 20-20:30 trening :D

Počkej, ta tepovka ještě neznamená nějaký závratný výkon :lol: nevím, jak ty, ale já když porovnám výkon bez sacharidů a výkon s glykogenem ve svalech, tak je ten bez sachrů mnohem menší. Byť je tepovka na stejné úrovni. Jenže to člověk moc na stacionárním kole nezjistí.
Aerobku mám většinou ve volných dnech, v posilce mě to jednak nebaví, jednak jsem po trenále už hrozně líná :lol: tak radši vyrazím druhý den na kolo či do bazénu :wink:

Folis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Folis » 30. črc 2008 18:52

bulo píše:Neviem ci mam davat tu aerobku v den volna resp. UT, ST, SO, alebo hned po treningu?

Aerobní trénink je nejlepší oddělit od silového trénink, tzn. v den volna je volba nejlepší ...

bulo

Příspěvekod bulo » 30. črc 2008 22:23

jenniesmoke píše:
bulo píše: Vcera som sa pokusal ubehnut 12 minutovku :)

Inak trenink

PO-TRENING
UT-aerobka
ST-TRENING
ST-aerobka
PI-TRENING
SO-AEROBKA
NE-VOLNO

Je to nieco na sbosob fomina, dnes naobed nosenie vriec plnych betonu po schodoch. O 14:30 zvazanie dreva z hory, a ak vyda co dufam tak o nejakej 20-20:30 trening :D

Počkej, ta tepovka ještě neznamená nějaký závratný výkon :lol: nevím, jak ty, ale já když porovnám výkon bez sacharidů a výkon s glykogenem ve svalech, tak je ten bez sachrů mnohem menší. Byť je tepovka na stejné úrovni. Jenže to člověk moc na stacionárním kole nezjistí.
Aerobku mám většinou ve volných dnech, v posilce mě to jednak nebaví, jednak jsem po trenále už hrozně líná :lol: tak radši vyrazím druhý den na kolo či do bazénu :wink:

Tak dneska to bol iny masaker...

Pocuj ked mas svalovku a das na druhy den aerobku ako sa citis??? Ja som idsiel vcera behat so svalovicou a na druhy den som bol jak rybka a este nabity energiou.. Neviem co mam ocakavat lebo aerobku som siel asi po 6 rokoch prvy krat asi 2 mesiace do zadu ked som bol v diete.

Inak jak hovoris, ze mas vacsi vykon so sacharidmi ja to mam presne naopak!! Ovela lepsie sa citim jak pri silovom tak pri aerobke.. :)

a na tom bajku som fakt makal, nebola to ziadna ulievaren.... :twisted:

jenniesmoke

Příspěvekod jenniesmoke » 31. črc 2008 8:20

bulo píše: [

Pocuj ked mas svalovku a das na druhy den aerobku ako sa citis??? Ja som idsiel vcera behat so svalovicou a na druhy den som bol jak rybka a este nabity energiou.. Neviem co mam ocakavat lebo aerobku som siel asi po 6 rokoch prvy krat asi 2 mesiace do zadu ked som bol v diete.

Inak jak hovoris, ze mas vacsi vykon so sacharidmi ja to mam presne naopak!! Ovela lepsie sa citim jak pri silovom tak pri aerobke.. :)

Jestli svalovkou míněno únava a zakyselení, tak to mi pomáhá, teda záleží hodně na tom, jak moc intenzivně aerobku hodím. Aneb je u tohohle sakra rozdíl, jestli ujede 50 km za 2,5 hodiny, nebo ujede 30 km za stejný čas. V prvním případě mi to ke svěžesti moc nepomůže, právě naopak.
Neříkám, že jsi se na tom kole flákal, ale na stacionárním kole nejde moc objektivně výkon měřit :wink: pokud nemáš na mysli rotoped, který ukazuje zátěž.

bulo

Příspěvekod bulo » 31. črc 2008 8:48

jenniesmoke píše:
bulo píše: [

Jestli svalovkou míněno únava a zakyselení, tak to mi pomáhá, teda záleží hodně na tom, jak moc intenzivně aerobku hodím. Aneb je u tohohle sakra rozdíl, jestli ujede 50 km za 2,5 hodiny, nebo ujede 30 km za stejný čas. V prvním případě mi to ke svěžesti moc nepomůže, právě naopak.
Neříkám, že jsi se na tom kole flákal, ale na stacionárním kole nejde moc objektivně výkon měřit :wink: pokud nemáš na mysli rotoped, který ukazuje zátěž.

Takze moc to nesilit... inak my mame v gime taky co ukazuje aj zataz aj kalorie aj tepovku aj vsetko mozne... aklebo akuzataz myslis?? :oops:

jenniesmoke

Příspěvekod jenniesmoke » 31. črc 2008 9:12

bulo píše:
Takze moc to nesilit... inak my mame v gime taky co ukazuje aj zataz aj kalorie aj tepovku aj vsetko mozne... aklebo akuzataz myslis?? :oops:

Zátěž při šlapání, protože pod pojmeme stacionární kolo si představím spinner a tomu podobné, které zobrazením zátěže většinou vybaveny nejsou, pak člověk ví prd, s jakou zátěží jede :D tam můžeš odhadovat jen podle zahřátí kola :lol:

bulo

Příspěvekod bulo » 18. pro 2008 14:47

Tak som dlhsiu dobu testoval aj variantu so sacharidmi a o dost mi ovplyvnia vykon(samozrejme k lepsiemu).

Sacharidy som teraz v poslednej dobe zral ale aj v netreningove dni a v podstate stale a zas som sa zaprasil. Ked ale zerem len tuky a bielkoviny tak mam taky dojem, ze sa tak neregenerujem. Ale zase nejdem tak do tuku. Vase skusenosti??

A co vravite na toto?

http://www.ironfactor.cz/viewtopic.php?t=56

Som typ ten co lahko nabere tuk, neviem ako sa to vola, ale bolo by to pre mna vhodne?

Ja by som to vyskusal tak, ze by som zacal brutalne zrat a metabolizmus by sa musel zrychlit, nie? Otazne jak moc by to slo do tuku. Co vy na to??

stanley
Supporter

Příspěvekod stanley » 18. pro 2008 16:34

Ja som typ co pribera lahko sadlo a tazko svaly, z mojej strany asi tak jedine ako tak zabera a to je proste ked uz do necoho ist tak naplno.

Ked objem, tak brutalny trenink aj s brutalnym treninkom a potom to ide ako tak. Vsakovake pokusy o ciste naberanie koncili stagnaciu, alebo este skor aj zhorsovanim aktualneho stavu ...
All of the technical perfection in the world means nothing if someone lacks the volition to break a maximal weight off the floor and force it to lockout.

bulo

Příspěvekod bulo » 19. pro 2008 14:54

stanley píše:Ja som typ co pribera lahko sadlo a tazko svaly, z mojej strany asi tak jedine ako tak zabera a to je proste ked uz do necoho ist tak naplno.

Ked objem, tak brutalny trenink aj s brutalnym treninkom a potom to ide ako tak. Vsakovake pokusy o ciste naberanie koncili stagnaciu, alebo este skor aj zhorsovanim aktualneho stavu ...

teraz som isiel naplno v treningu! ale v zrani :wink:

co by ste povedali na to keby sa totalne prezieram a tym padom by sa mi aj zrychlil metabolizmus este by spm, to podporil vlakninou pred spanim nejake maso v noci pol kila tvarohu a rano zas od zaciatku?

Mishurre

Příspěvekod Mishurre » 13. pro 2009 13:35

tak co teda s tou zeleninou v jednotlivych fazach? treba jej vela alebo skor obmedzit?
Dôležité je, aby sme boli v každom okamihu pripravení obeatovať to, kým sme,
v záujme toho, kým sa môžeme stať.

bulo

Příspěvekod bulo » 14. pro 2009 15:20

zeleninu jest mozess v hojnom mnozstve je to len dobre obsahuje vlakninu vitaminy mineraly.... A skoro ziadne kalorie... A dalsia vec pokial si endomorf tak ti pomoze velmi tiez...

Zpět na “Výživa/diety”