Anabolic Diet

vše co má souvislost se správnou stravou

Moderátoři: pascal, keba

Mishurre

Příspěvekod Mishurre » 14. pro 2009 17:44

diki, ale myslel som skor z hladiska sacharidov... ci tie zo zeleniny nemusim pocitat vobec?
inak som uz prvy den na tejto diete, je to vazne super... som zvedavy na vysledky casom :P
Dôležité je, aby sme boli v každom okamihu pripravení obeatovať to, kým sme,
v záujme toho, kým sa môžeme stať.

bulo

Příspěvekod bulo » 14. pro 2009 20:44

Mishurre píše:diki, ale myslel som skor z hladiska sacharidov... ci tie zo zeleniny nemusim pocitat vobec?
inak som uz prvy den na tejto diete, je to vazne super... som zvedavy na vysledky casom :P

ne

Mishurre

Příspěvekod Mishurre » 15. pro 2009 19:45

...ty este si na tejto diete? ake s tym mas zatial skusenosti?
Dôležité je, aby sme boli v každom okamihu pripravení obeatovať to, kým sme,

v záujme toho, kým sa môžeme stať.

bulo

Příspěvekod bulo » 17. pro 2009 11:05

Mishurre píše:thanks :wink:
...ty este si na tejto diete? ake s tym mas zatial skusenosti?

kto ja?? Noo takto ti poviem snazim sa stravovat asi takym sposobom ze po treningu ssa prezerem a potom jem tak aby som nebol hladny... A este sa snazim aj ked to vela krat nejde jem bielkoviny tuky a sacharidy iba pred a po treningu...

skWor

Příspěvekod skWor » 4. led 2011 10:32

Impossible is a word to be found only in the dictionary of fools. – Napoleon Bonaparte

J_Dogg
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J_Dogg » 4. led 2011 10:45

Tuhle knihu mám už delší dobu. Hodně dobrá. :thumbsup:

Atilak

Příspěvekod Atilak » 16. srp 2011 11:04

Chtěl bych zkusit Anabolic diet, ale dlouhodobě. Podle té e-book naplno i se všema suplementama podle doporučení. Hlavně minerály,vitamíny.

Na webu hledám logy, ale buď najdu ty kde jdou do ketózy,takže jedou v podstatě CKD nebo skončí dřív než začali.

Zajímá mě jestli to fakt někdo podctivě jel, třeba půl roku a dařilo se mu držet nízko bodyfat a přitom fungovat, mít energii, trénovat, sílit.

Chtěl bych najít jídelníček, který prostě budu jíst dlouhodobě, žádný shazovačky, nabíračky atd. Tohle vypadá naprosto geniálně, ideálně a nechápu, jak to,že to nejede skoro každej profík. Když to tak blahodárně působí na hormonální tvorbu.
"Given enough time, any man may master the physical. With enough knowledge, any man may become wise. It is the true warrior who can master both....and surpass the result." - Tien T'ai

Mathew

Optimalna dieta

Příspěvekod Mathew » 16. srp 2011 12:10

na toto tema som cital zaujimavu knihu vola sa Optimalna dieta autor Dr. Ján Kwasniewsky da sa aj stiahnut na uloz to ....

tomasK

Příspěvekod tomasK » 16. srp 2011 17:56

Atilak: pozeral si na t-natione, je tam par logov a nejake "Experience On the Anabolic Diet" temy v diskusnom fore. Tato je dobra: http://tnation.t-nation.com/free_online ... bolic_diet najdi si chlapika MODOK, myslim ze 6.prispevok, on na tom fical dlhodobo. Este nieco tu: http://tnation.t-nation.com/free_online ... bolic_diet tam je toho viac.

http://forum.bodybuilding.com/showthrea ... bolic+diet tu mas toho neskutocne vela. + log, celkom dobre to tam ma rozpisane: http://forum.bodybuilding.com/showthrea ... bolic+diet je toho este strasne vela, len vsetko anglicke strasnky.
I hate it when people squat in the bicep rack.

Atilak

Příspěvekod Atilak » 17. srp 2011 7:33

Super linky. Díky

Měl jsem předtim jenom jeden topic na T-nation. Teď v tom druhym tam píše i CT a má k tomu dobrý poznatky, který zkusim aplikovat. Zdaj se mi logický a ideální
"Given enough time, any man may master the physical. With enough knowledge, any man may become wise. It is the true warrior who can master both....and surpass the result." - Tien T'ai

Atilak

Příspěvekod Atilak » 20. zář 2011 9:56

Tak jsem měsíc na AD a rád bych k tomu něco napsal.

Zatím to vypadá,že to není pro mě.

Několik bodů:
1) Vajíčka a olivový olej(základ této diety) mi začali dělat žaludeční problémy. Dřív a na začátku diety jsem s tím absolutně neměl problém. Teď si dám vajíčka, v jakékoliv formě, a začne se mi zvedat pár minut po jídle žaludek, uvolňovat kyseliny v puse, jako kdybych měl každou chvíli zvracet.

2) Zhoršili se mi kožní problémy.

3) Necítím jakýkoliv positivní nárůst výkonnosti. Naopak, cítím se po odjetí Fomina slabší nebo stejný jako jsem byl po dokončení Sheika.

4) Tuk vypadal, že mizí ze začátku. Teď jsem na tom,ale uplně stejně jako na začátku,ale ubylo z partií, kde jsou svaly, nohy,ruce.

5) Před AD jsem měl zdravou, konstantní stolici. Teď se mi v těch střevech děje opravdu neskutečnej bordel.

6) Jelikož se hodně ztotožnuju s myšlenkama, který jsou např. v dokumentu co sem dával Jirkas (Foodmatters). Tak si opravdu připadám, že nežiju zdravě a dřív nebo později by mě to dohnalo. (problém s tlustým střevem například)

Dojím zásoby, zkusím tenhle týden maxka a asi se na to vykašlu. Kdybych se alespoň cítil líp nebo silnější, tak by to mělo cenu zvážit.

stanley
Supporter

Příspěvekod stanley » 20. zář 2011 10:15

3)ka nemusi byt chybou AD ...

ale ostatne vyzera znacne odpudivo :(
All of the technical perfection in the world means nothing if someone lacks the volition to break a maximal weight off the floor and force it to lockout.

Atilak

Příspěvekod Atilak » 20. zář 2011 10:22

stanley píše:3)ka nemusi byt chybou AD ...

ale ostatne vyzera znacne odpudivo :(

Jasně nemusí vůbec. Ale výhodou obrovskou u AD má být právě zvýšení síli, díky lepší hormonální tvorbě - testosteron,růsťák.
Většina lidí právě z vláken o AD píší o výrazném nárůstu výkonnosti, libida a kdesi cosi.

Já to mám přesně naopak.

Ještě o tom dost uvažuju.. Uvidíme, jestli to zkusim ještě upravit a dát tomu šanci.

Jirkas

Příspěvekod Jirkas » 20. zář 2011 12:23

Tohle je presne to, proc ja nikdy podobnou dietu nepujdu. Muj zaludek by nezvladal tolik tuku. Nechci si ho rozhasit kdyz jsem ho loni pul roku daval dohromady po tom, co jsem parkrat sned samotny(vic koreneny) kure a i vejce bez prilohy, nikdy vic.

Navic ja nepotrebuju mit 5% tuku a pro moje potreby mi bohate staci poslouchat svoje telo, vim jak jist abych pribiral i abych hubnul a vic nepotrebuju. Nic nepocitam. Ten dokument foodmatters je urcite dobrej. Ale podle me ma i dost vyznam co cloveku CHUTNA, ma to pak i vyssi anabolickou odezvu a clovek je spokojenej :) Samozrejme ze si ty potraviny vybirat z vetsiny z tech kvalitnich, to je jasny :) Ne ze si dam denne hambace a budu predstirat ze to je v poho :lol:
You gotta search within you, you gotta find that inner strength and just pull that shit out of you and get that motivation to not give up and not be a quitter, no matter how bad you wanna just fall flat on your face and collapse

Folis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Folis » 22. zář 2011 11:18

Jirkas píše:Tohle je presne to, proc ja nikdy podobnou dietu nepujdu. Muj zaludek by nezvladal tolik tuku. Nechci si ho rozhasit kdyz jsem ho loni pul roku daval dohromady po tom, co jsem parkrat sned samotny(vic koreneny) kure a i vejce bez prilohy, nikdy vic.

Pokud ho nebudeš jíst v kombinaci s velkou dávkou sacharidů, tak věřím, že zvládal. :)

Můj žaludek zase nezvládá přehršel sacharidů.

Zpět na “Výživa/diety”