Anabolic Diet

vše co má souvislost se správnou stravou

Moderátoři: pascal, keba

Precioso

Příspěvekod Precioso » 5. říj 2011 21:22

ako by mal vlastne vyzerať takýto jedálniček ? viete mi poradiť čo jesť kedy a koľko ?

stanley
Supporter

Příspěvekod stanley » 6. říj 2011 9:59

na zaciatku tejto temy je link na stiahnutie si maualu k AD ... necakaj, ze ti to nekto zhrne do par riadkov ...
All of the technical perfection in the world means nothing if someone lacks the volition to break a maximal weight off the floor and force it to lockout.

Krasťa

Příspěvekod Krasťa » 2. zář 2012 17:50

Jsem na anabolic diet od 16.7. tedy nějakých 7 týdnů, tak jsem si řekl, že napíšu kratší report a nějaké svoje postřehy.

Takže první co mě překvapilo bylo obrovské množství bílkovin, protože např. pro 90kg člověka by příjem měl být 3 600kcal tak 35% z toho je 1 260kcal tedy 315g bílkovin. Tolik jsem do sebe nikdy nerval a měl jsem s tím zpočátku dost problémy, protože jsem jedl v porci 30 max 40g což bylo na minimálně 8 jídel denně. Takže jsem začal jíst 50+g na porci a pak už to šlo v pohodě.
Co se příjmu tuků týče, tak se mi určitě nedaří držet poměr 75% zdravých na 25% nezdravých tuků. Snažím se jíst ryby a tak, ale není to nejlevnější :-)
Jinak první fázi jsem jel 12 dní jen tuky, bílkoviny a těch 30g sachrů v zelenině. Problémy jsem žádné neměl, jen 9. den jsem měl trénink a tam se mi trochu motala hlava, ale pak se to už neopakovalo. Teď standartně cukruju každý víkend a tam si s množstvím hlavu nelámu, prostě žeru co mi přijde pod ruku.
Co se týče doplňků tak žádné nevyužívám, ale chci si pořídit multiminerál a multivitamín, protože by se časem určitě dostavil nedostatek.
Trénink jsem zvolil Bill Star's 5x5 (viz můj log) a na začátku jsem vážil kolem 82kg teď aktuálně vážím kolem 84kg a výkony šli rozhodně nahoru, ale je třeba poukázat na to, že jsem před začátkem anabolic diet zhubnul asi 10kg a můžu tak říct, že jsem se jen vracel "do formy". Nicméně 14.9. chci dát 125kg na bench, což by bylo all time PR.
S výsledky jsem zatím spokojený, že bych cítil nedostatek energie rozhodně říct nemůžu a kromě ranních superchutí (který jsem měl, mám a asi budu mít už vždy) na úplně cokoliv nemám nějaký návaly chutí na cukr :-)
Někdy 24.9. začnu se sheikem a hodlám ho absolvovat v anabolic diet, tak to bude pořádná zkouška a uvidíme jak v ní obstojím.
Opravdový vítěz je ten, kdo to nikdy nevzdal.

J_Dogg
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J_Dogg » 3. zář 2012 9:10

Krasťa: Pěkný zhodnocení. :bigups:

Krasťa

Příspěvekod Krasťa » 3. zář 2012 10:33

Díky :-)
Opravdový vítěz je ten, kdo to nikdy nevzdal.

Zpět na “Výživa/diety”